Onze tips & aanraders —
- Pak uw koffers uit in een luxueuze residentie op 100 meter van de pistes
- Boek uw ski-uitrusting met Skiset en bespaar tot 50%
- Ontspan in het verwarmde binnenzwembad of in een van de jacuzzi's
- Maak van de gelegenheid gebruik om te proeven van lokale specialiteiten
Nieuw Voyage Privé —
Zorgvuldig door onze reisexperts gekozen
Certificaat van uitmuntendheid
Welkom in... Les Meunières —
Reis dan met ons mee naar Les Ménuires! Dit charmante bergstation ligt op een bevoorrechte locatie in de Savoie, in de vallei van Belleville, in het hart van Les Trois Vallées, omgeven door niet minder dan 600 km pistes!
De ligging op een hoogte van 1850 meter verzekert uitzonderlijke sneeuw en biedt een fantastisch panorama met besneeuwde bergtoppen. Of u nu met familie of vrienden reist, u zult het absoluut naar uw zin hebben in deze ongerepte natuurlijke omgeving. Ontdek zelf waarom Les Menuires de 'Glimlach van de Alpen' wordt genoemd!
Uw residentie —
Dankzij zijn traditionele architectuur waarin hout en steen op harmonieuze wijze met elkaar worden gemengd, combineert deze prachtige residentie moeiteloos perfectie met traditie. Het zal niet lang duren vooraleer u zich hier helemaal thuis voelt!
Uw appartement
U verblijft in een Appartement voor 4 personen, in een Appartement voor 6 personen of in een Appartement voor 8 personen.
Speciaal voor u:
- Opgemaakte bedden bij aankomst (met uitzondering van de slaapbank in de woonkamer)
- Handdoeken en keukenhanddoeken
- Onderhoudsset
- Eindschoonmaak (met uitzondering van de vaatwas en de keukenhoek)
De residentie Les Clarines combineert authenticiteit, elegantie en een aangename levenswijze met comfortabele, ruime en gezellige appartementen.
Appartement voor 4 personen (40 m²)
- Woonkamer met slaapbank (2 eenpersoonsbedden)
- Volledig uitgeruste keuken
- Badkamer
- WC
Appartement voor 6 personen (55 tot 65 m², kan een duplex zijn)
- Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
- Woonkamer met slaapbank (2 eenpersoonsbedden)
- 1 badkamer en 1 douchekamer
- Volledig uitgeruste keuken
- WC
Appartement voor 8 personen (75 tot 80 m², kan een duplex zijn)
- 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden
- Woonkamer met slaapbank (2 eenpersoonsbedden)
- 1 badkamer en 1 douchekamer
- 2 WC's
- Volledig uitgeruste keuken
Activiteiten
Speciaal voor u: gratis toegang tot het welzijnscentrum: een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi's, sauna's, hamams en een fitness voor cardiotraining
Uw reis —
Informatie over uw vluchten
Indien u een aanbieding met vlucht kiest, zijn deze met een reguliere of chartermaatschappij en heeft u de keuze tussen economy class (inbegrepen) of business class (optioneel en met supplement). U kunt uw gewenste vertrektijden zelf kiezen tijdens uw reservering. Wees voorzichtig wanneer u de vluchten kiest; vertrek- en aankomstluchthavens kunnen verschillen.
Onze vluchten vertrekken uit Brussel-Zaventem (code: BRU), Brussel-Charleroi (code: CRL), Amsterdam (code: AMS), Rotterdam (code: RTM), Eindhoven (code: EIN) of indien beschikbaar vanuit Oostende, Antwerpen, Luik, Rijsel of Parijs. Informeer goed naar uw luchthaven van vertrek.
Uw bagage
Uw transfers
Retourtransfers tussen de luchthaven en het hotel zijn exclusief. Indien beschikbaar kunt u met bijbetaling een transfer bijboeken tijdens de tweede stap van uw boeking.
Verhuur van skimateriaal —
Skiset, de n°1 voor de verhuur van skimateriaal, garandeert u:
- Een kwaliteitsservice
- Recent kwaliteitsmateriaal aan lagere prijzen
- Verschillende soorten ski's en snowboards
- Materiaal aangepast aan uw niveau en leeftijd