Onze tips & aanraders —
- Het sobere en pure design van dit moderne hotel
- De vele activiteiten bij het hotel en in de omgeving
- Ideaal gelegen op 5 minuten van La Cinta en San Teodoro stranden - bekend om hun kristalheldere wateren
- Autohuur wordt aangeraden om deze prachtige regio te ontdekken en te gaan en staan waar u wilt
De beoordeling van onze klanten —
Wij hebben te weinig gegevens om een gemiddelde beoordeling weer te geven.
Welkom op... Sardinië —
Olbia (op ongeveer 30 km) is de toegangspoort tot de prachtige parelwitte stranden van de noordoostelijke kust en de schitterende Costa Smeralda.
Om u te helpen —
Lees hier onze algemene verkoopsvoorwaarden.
Uw hotel —
Het hotel heeft een elegante en ruime lobby, een restaurant met zowel lokale als internationale gerechten en een lounge bar met een buitenruimte en uitzicht op het groene park. Om naar de beroemde en heerlijke stranden, en naar het centrum van San Teodoro met cafés, winkels en restaurants te gaan, kunt u gebruik maken van de pendelbusservice.
Uw kamer
U verblijft in een Classic Kamer (of Twin Kamer, afhankelijk van de beschikbaarheid)
Classic kamers zijn licht, ruim en uitgerust met alle voorzieningen voor uw comfort, zoals een telefoon, een satelliet, TV, minibar, kluisje, wifi, haardroger, airconditioning en een douche.
Onderhandeld voor jou:
Uw pension en restaurants
Deze aanbieding is op basis van een inbegrepen halfpension (ontbijt en diner geserveerd aan tafel - exclusief drankjes).
Sardinië heeft een uniek karakter en een mix van Italiaanse en Catalaanse invloeden die tot uiting komen in de gerechten.
De volgende restaurants en bars verwelkomen u:
Het restaurant van het hotel is een modern en ruim en u kunt hier genieten van authentieke Italiaanse gerechten in een buffetvorm.
De Lounge Bar biedt avondentertainment, buiten op het terras
De Pool Bar waar u vanaf de ochtend tot aan de zonsondergang kunt genieten van lichte snacks en drankjes terwijl u ontspant onder de parasol in een ligstoel, bij het zwembad.