Onze tips & aanraders —
- Verblijf in een comfortabel 19e-eeuws Renaissance-hotel met moderne details
- Ontdek de Nieuwe Stad van Praag, vol iconische en culturele bezienswaardigheden
- Geniet van uw verblijf in een romantische Loft of een Premium Suite
- En ook... profiteer van een welkomstdrankje in de bar
Welkom in... Praag —
Het H7 Palace hotel bevindt zich in de wijk Nove Mesto (Nieuwe Stad) van Praag. Nove Mesto is de grootste en de jongste van Praags vijf onafhankelijke wijken die het centrum van het moderne Praag vormen. Dit is het kloppende hart van Praag en hier vindt u een opeenhoping van iconische monumenten en beroemde bezienswaardigheden. Bezoek het bruisende Wenceslasplein en het Nationale Museum, ga los in de beroemde winkelstraat Na Příkopě, of dineer in een van de tientallen innemende cafés.
Praag is een verleidelijke stad die u zal fascineren met zijn eigenaardigheden en charme.
Bezienswaardigheden:
Dvorak museum: 500 m
Nationale museum van Praag: 550 m
Dichtstbijzijnde metro I.P. Pavlova: 350 m
Wenceslas plein: 1,1 km
Karelsbrug: 2,8 km
Uw hotel —
Het H7 Palace bestaat uit twee gebouwen, die heel verschillend en toch even fascinerend zijn: de 19e-eeuwse palazzo in neo-renaissancestijl op Halkova Street en de functionalistische constructie erachter. Stijlvolle zorgvuldig ontworpen kamers bieden een welkome rustgevende onderbreking van de drukte van de stad.
Uw kamer
In deze aanbieding heeft u de keuze tussen een Premium Suite (60 m²) of een Loft (80 m²)!
Premium Suite
Deze ruime, elegante suite in Chic Italiaanse stijl dompelt u onder in een rustgevend universum. Het bestaat uit een gezellige woonkamer en een prachtige slaapkamer en biedt een intiem verblijf met alle comfort. Op een steenworp afstand van het bruisende hart van de stad, voelt u zich in een rustige cocon met uitzicht op de binnenplaats van het hotel.
Loft
Gehuisvest op de oude zolders, zijn deze lofts het resultaat van het prachtige werk van de ontwerpers die een minimalistische, chique en eigentijdse sfeer hebben gecreëerd. Zachte kleuren, zijdeachtige stoffen en meubilair van de ontwerper Marcello Manca dragen bij aan deze prachtige heldere ruimtes. Een romantische oase van rust in het hart van de stad!
Uw pension en restaurants
Deze aanbieding is gebaseerd op een ontbijtformule. Begin uw dag met een heerlijk ontbijt zodat u met genoeg energie de bezienswaardigheden kunt bezoeken.
Ontdek de nieuwe Italiaans geïnspireerde bistro in de kelder van het pand en een nieuwe loungebar in verandastijl. Hier zult u kunnen proeven van zorgvuldig ontworpen Italiaanse en Europese gerechten in een stijlvolle sfeer.
Voor een warm welkomt wordt er een welkomstdrankje aangeboden aan de bar na 18:00 uur en ontvangt u ook 1 fles water.
Activiteiten
Om u te helpen —
Lees hier onze algemene verkoopsvoorwaarden.